Ümraniye Evde Masaj Beyza

İnsanların toplum içerisinde kendilerini daha rahat hissedebilmelerinin nedeni, kendilerini enerjik hissetmeleridir. Vücut kendini dinlenmiş ve esnek hissettiği zaman çevresine pozitif yaklaşımlar sergiler. Tüm bunların olmasını sağlayan ve kolaylaştıran yöntem masaj yöntemleridir.

Ümraniye mutlu son evde

Her bölge ve uygulayıcıya göre çok çeşidi bulunan bu uygulamaların yaygın kullanılan çeşitlerinden birisi de sıcak taş terapisidir.

Sıcak taş terapisi volkanik taşların ısıtılması ile yapılır.

Ümraniye evde mutlu son

Vücut üzerinde belirlenen noktalara belirli aralıklarla ısıtılmış volkanik taşlar konur ve taşlardaki sıcaklığın vücudun derinlerine etki etmesi sağlanır. Sıcak taş masaj uygulamasında taşların yerleri kaydırmak suretiyle belirli aralıklarla değiştirilir. Bu uygulamadaki amaç vücudun derinlerine sıcaklık ileterek, derin dokuların ısınması ve buralarda bulunan enerjinin harekete geçmesini sağlamaktır. Ümraniye evde masaj .

Vücut içerisinde durağan hale gelmiş olan enerjinin harekete geçerek vücuda yayılması dinçlik hissinin kazanılmasını sağlar. Sıcak taş masaj uygulamasında aynı zamanda negatif olan enerjinin vücuttan atılarak olumsuz etkilerinin giderilmesi de sağlanmaktadır. Tüm uygulamaların genel amacı vücudu dinlendirmek, dolaşım sistemini düzene sokmak, kişinin fiziksel ve ruhsal olarak rahatlamasını sağlamaktır.