Sarıyer Mutlu Son Masaj Yaprak

Sarıyer mutlu son masaj uygulaması dünya üzerinde bilinen birçok tekniğe ve yönteme sahiptir. Genelde bir salona gidildiğinde bu uygulamaların hepsinden yararlanmak mümkün olabilmektedir.

Ancak kişi kendi vücudu için doğru olan uygulamayı tercih ederse daha yararlı ve daha etkili olacaktır. Bu uygulama seçenekleri arasında akubası, aromaterapi, sandalye uygulaması, derin doku uygulaması, sıcak taş uygulaması, spor uygulaması, İsveç uygulaması, Thai uygulaması, Shiatsu uygulaması bulunmaktadır. Uygulamalar ülkeden ülkeye ve kültürden kültüre değişik adlara sahiptir. Sarıyer mutlu son masaj . Ve masaj uygulamaları esnasında el dışında ürünler de kullanılabilmektedir.

Akubası tekniği Çin içerisinde ortaya çıkmış olan bir tekniktir. Tarihi oldukça eskidir. Keşfedildiği zamandan bu yana da her ülkede kullanılan bir tekniktir. Akupunktur uygulamasının iğnesiz hali olarak da bilinir. Vücuttaki enerji kaynakları önceden belirlenir. Hangi bölgede hangi enerji var gözlemlenir. Sonrasında ise parmaklar ile baskılama hareketleri yapılır. Normal masaj baskılamasından daha sert olur. Bunun sonucunda ise enerji tüm vücuda yayılır. Kişi kendisini rahatlamış ve yeni doğmuş olarak da hisseder. Uygulamayı yaptırmak için Çin’e gitmeye gerek yoktur. Her merkezde yapılır.