İstanbul Sarıyer Masöz Bayan Misra

İstanbul sarıyer masöz bayan insanoğlunun rahatlaması ve gevşemesi için bulunmaz bir nimettir. Bu tedavi yöntemi uygulanırken karşı tarafın vücuduna direk temas ederek uygulanır. Bu tedavi yönteminin tepeden tırnağa uygulamasını tarif edecek olursak şöyle tarif ederiz.

tedavi yöntemine başladığımızda baş kısmından ayaklarımıza kadar bir tedavi yöntemi yapacağız. İstanbul masöz bayan Baş kısmındaki ağrıyı geçirmek için parmak uçlarımızla küçük küçük dairesel hareketlerle şakaklarımıza kadar gelip hareketlerimize devam ederiz. İstanbul sarıyer masöz bayan . Sonrasında burnumuzun üst kısmından alnımızın orta noktasına doğru bastırarak alın germesi yaparız. Kulak arkalarından baş parmağımız ve işaret parmağımızla ensemize doğru ağır ağır ineriz. Sonrasında omuzlarımızı sıkma hareketiyle devam ederiz.

Kürek kemiklerimizin yönünde başparmağımızla baskı uygulayarak masaj tedavisine devam ederiz. İki başparmağımızın ortasına gelecek şekilde omur bölgesinde aşağıya doğru yavaş yavaş tedaviye devam ederiz. Kalça kısımları ve baldır kısımlarını Balı tedavisin deki gibi hafif hafif yumruklar sonra basen kısmını ovaların. Ovalama ve sıkıştırma yöntemini uygularız. Sonra sinir uçlarının toplanmış olduğu ayaklarımızın topuk kısmından parmak altı ve aralarına kadar ufak hareketlerle tedavisini sonlandırılır.