İstanbul Sancaktepe Evde Masaj Mutlu Son Neva

İstanbul sancaktepe evde masaj mutlu son Dolaşım bozukluğu, beslenme bozukluğu ya da genetik sebeplerden ötürü oluşan selüliti özel teknikler kullanarak azaltmak amacıyla yapılan masaj diz kapaklarının bitim noktasından başlanarak kalçanın bittiği noktaya kadar uygulanır.

Selüliti azaltan yağlar ayrı ayrı kullanılabileceği gibi karıştırılıp da kullanılabilir. Böylece selülitli bölgeye daha hızlı etki ederler. Ancak alerjik bir cildiniz var ise mutlaka öncesinde hangi yağlara alerjiniz olduğunu bilmelisiniz. İstanbul evde masaj mutlu son Bunun için cildinizin küçük bir bölümüne yağlardan bir miktar uygulayıp biraz bekleyebilirsiniz böylece alerjiniz olup olmadığını anlarsınız. İstanbul sancaktepe evde masaj mutlu son . Selülit olan bölgelerinize masaj uygulaması sırasında biberiye yağı, susam yağı, keten yağı, lavanta yağı, çemen yağı, jajoba yağı, zambak yağı gibi pek çok yağ çeşidini kullanabilirsiniz.

Selülitli bölgeye masaj uygularken kremi ya da karışım olarak hazırladığınız yağ iki elin içerisine yayılarak alınır. Daha sonra diz kapaklarının hemen üzerinden yukarıya doğru basınçla yedirerek uygulanır. Burada mantık eller hep aşağıdan yukarıya doğru hareket etmelidir. Akabinde selülitli bölge başparmak ile diğer parmaklar arasında yoğurulmalıdır. Burada bütün teknikler bacakların ön, arka kısımlarına, basen ve kalçalara üçer defa uygulanmalıdır.