Ataşehir Mutlu Son Masaj Züleyha

Ataşehir mutlu son masaj İsveç masaj uygulaması çok yararlı alternatiflerden biridir. İnsanı mutlu etmesinin yanı sıra modern uygulamalara girişi sağlayan ilk uygulamalardan biridir. Klasik olarak da adlandırılabilir. Sadece el ile yapılan bu uygulamada herhangi bir ek ürün de kullanılmaz. Kişi normal bir zemin üzerine yatırılarak 60 dakika boyunca uygulamaya maruz bırakılır. Ataşehir mutlu son masaj .

Uygulama esnasında vurma, okşama, yoğurma, okşama, titretme, sıvazlama gibi çeşitli teknikler ve yöntemler kullanılır. Bu yöntemleri nereye ve nasıl uygulayacağına masör ile masözler karar vermektedir. İhtiyacı olan bölgeye ihtiyacı olan hareket uygulanır. sever kişilerin genelde ilk olarak tercih ettiği seçenektir.

Uygulamalardan bir diğeri de sandalye masaj seçeneğidir. Sandalye uygulaması olarak adlandırılan bu seçenek kişinin bir sandalyeye tamamen giyinik şekilde oturması ile başlar. Kişi sandalyeye oturduktan sonra uygulamayı yapacak olan masör ya da masöz gelir. Kişiye uygulamayı 20 dakika boyunca yapar. Genelde bu uygulama herkese her zaman yapılmaz. Yalnızca ihtiyaç duyulduğu zamanlarda özel olan kişilere yapılmaktadır. İnsan hayatını tamamen değiştiren bir uygulamadır. Ancak düzenli şekilde yapılırsa asıl olumlu geri dönüşler alınabilir.